Bölgesel

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: 'Biz birlikte büyük ve güçlü bir aileyiz' Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: “Biz birlikte büyük ve güçlü bir aileyiz”
Başkan ve Rektör lösemili çocuklarla Başkan ve Rektör lösemili çocuklarla
Başkan 'Beyaz Masa'da: 'Alo, ben Hilmi Güler' Başkan ‘Beyaz Masa’da: “Alo, ben Hilmi Güler”
Zonguldak'ta 10 Kasım Atatürk'ü anma töreni düzenlenecek Zonguldak’ta 10 Kasım Atatürk’ü anma töreni düzenlenecek
Ortahisar ilçesinin 3'te 2'si çipli kimlik kartını aldı Ortahisar ilçesinin 3’te 2’si çipli kimlik kartını aldı
Rektör Bilgiç ve ekibi 7,2'lik deprem anını yaşadı Rektör Bilgiç ve ekibi 7,2’lik deprem anını yaşadı
Ordu'da, Başkan Güler faturayı kesti! Ordu’da, Başkan Güler faturayı kesti!
Bölgesel Haberleri

Kartal, Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’nın açılışı, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla yapıldı

Kartal Belediyesi, Cevizli, Orhantepe, Atalar ve Esentepe Mahallesi olmak üzere toplam 4 mahallenin ihtiyacına cevap vermesi amacıyla projelendirilen 'Kartal Komşuluk ve Dayanışma Meydanı'nın ilk etabı için büyük bir açılış organize etti.

Bu da bedava döner kuyruğu

Ordu'da bir iş yerinin bedava döner dağıttığını duyan vatandaşlar metrelerce kuyruk oluşturdu.

YPG/PKK’lı teröristlerden TSK unsurlarına taciz ateşi

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekat bölgesinde keşif-gözetleme ve mayın/EYP temizlik faaliyetlerini icra eden unsurlara, havan ve keskin nişancı atışları ile taciz ve saldırıların bugün de devam edildiğini açıkladı.

Zabıtadan simit fırınlarına şafak denetimi

İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri tarafından, simit üretimi yapan fırınlara şafak denetimi yapıldı.

EMŞAV’dan 190. mevlit

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliğince geleneksel olarak her ayın son haftası şehitler için okutulan mevlidin bu ay 190.'sı gerçekleştirildi.

Yavi katliamı unutulmuyor

Yavi katliamında amcasını şehit veren Öğretmen evi Müdürü Yavi'li Abdullah Nehir facebook'ta duygusal bir paylaşım yaptı.

Barış Pınarı Harekatı şehitleri için mevlit okutuldu

İzmir'in Aliağa ilçesinde, Barış Pınarı Harekatı'nda şehit düşen askerler için mevlit okutuldu.

Yolcuların yüzde 80’i pasaport polisinden memnun

İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Yolcu Memnuniyeti Ölçme ve Değerlendirme anketine katılan 23 binin üzerindeki yerli ve yabancı yolcu, pasaport kontrol noktalarındaki polis memurlarından memnuniyet oranının yüzde 80'in üzerinde olduğunu ortaya çıkardı.

Eker: “Türk milleti tarihini iyi bilmelidir”

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye Vizyon Konferansları programına konuşmacı olarak katılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehmet Mehdi Eker, 'Avrupalılar bir daha savaşmamak için bütünleşti adına Avrupa Birliği Projesi denildi' dedi.

Demirtaş: “Biz kimsesizlerin kimsesi olalım dedik”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Biz kimsesizlerin kimsesi olalım diye sosyal belediyecilikte önemli bir proje olan Hayır Çarşısını hayata geçirdik dedi.

Eyüpsultanlılara evde yaşlı ve hasta bakımı eğitimi

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Yeniyüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi işbirliğinde vatandaşlara evde, yaşlı ve hasta bakımı eğitimi verildi.

Malkoç: “Türkiye tarih boyunca insanlık onuru adına göçmenlere kucak açmıştır”

Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK), Akdeniz Ombudsmanlar Birliği Çalışma Grubu'nu ağırladı. Çocuk göçmenler üzerine inceleme ve araştırma yapmak için Türkiye'ye gelen Akdeniz Ombudsmanlar Birliği Çalışma Grubuyla yapılan toplantıda konuşan Kamu Başdenetcisi Şeref Malkoç , Türkiye tarih boyunca insanlık onuru adına göçmenlere kucak açmıştır'dedi.

Milli Savunma Bakanı Akar:

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar NATO Savunma Bakanları toplantısının ardından Türkiye'nin NATO Daimi Temsilciliği'nde gazetecilerle bir araya geldi. Bakan Akar, 'Bizim hedefimiz sadece ve sadece teröristler var. Kürtler bizim kardeşimiz. Hiçbir ayrımız, gayrımız yok' diye konuştu.

Trabzon’un fethinin 588. yıldönümü törenle kutlandı

Trabzon'un Fatih Sultan Mehmet Han tarafından fethedilişinin 558. yıldönümü coşkuyla kutlandı. Daha önce yapılan açıklamada fetih töreninin 26 Ekim yerine 15 Ağustos'ta yapılacağı belirtilmesine rağmen kutlama programında bir değişiklik olmadı.

17 ülkeden temsilcilerin katıldığı APA 1. yürütme kurulu toplantısı Rize’de yapıldı

Asya Parlamenter Asamblesi (APA) 1. Yürütme Kurulu Toplantısı 17 ülkeden temsilcilerin katılımıyla Rize'de gerçekleştirildi.

Yavru atmaca ayakkabı dükkanına girdi

Erzurum'un Oltu ilçesinde yavru atmaca ayakkabı dükkanına girdi. Atmacayı doyuran işyeri sahibi daha sonra Atmacayı doğal yaşamına geri bıraktı.

Minik öğrencilerden Cumhuriyet Bayramı kutlaması

DÜZCE(İHA) – Düzce Şükran Öney Anaokulu minik öğrencileri açtıkları sergi ile Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına başladı.

Medicalpark Karadeniz Hastanesi’nden Trabzon Emniyet Müdürü Alper’e ziyaret

Medicalpark Karadeniz Hastanesi yöneticileri görevine yeni başlayan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper'e Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samsun’dan Ata’ya mektup

PTT ve Piazza iş birliğinde 28 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte, Samsunlular Atatürk'e mektup yazabilecek.

Toplam 1218 haber.