Bölgesel

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: 'Biz birlikte büyük ve güçlü bir aileyiz' Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: “Biz birlikte büyük ve güçlü bir aileyiz”
Başkan ve Rektör lösemili çocuklarla Başkan ve Rektör lösemili çocuklarla
Başkan 'Beyaz Masa'da: 'Alo, ben Hilmi Güler' Başkan ‘Beyaz Masa’da: “Alo, ben Hilmi Güler”
Zonguldak'ta 10 Kasım Atatürk'ü anma töreni düzenlenecek Zonguldak’ta 10 Kasım Atatürk’ü anma töreni düzenlenecek
Ortahisar ilçesinin 3'te 2'si çipli kimlik kartını aldı Ortahisar ilçesinin 3’te 2’si çipli kimlik kartını aldı
Rektör Bilgiç ve ekibi 7,2'lik deprem anını yaşadı Rektör Bilgiç ve ekibi 7,2’lik deprem anını yaşadı
Ordu'da, Başkan Güler faturayı kesti! Ordu’da, Başkan Güler faturayı kesti!
Bölgesel Haberleri

Haluk Levent bir çocuğun hayalini daha gerçekleştirdi

Denizli'de konser veren ünlü sanatçı Haluk Levent, yoğun ilgi ile karşılandı. Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile 12 yaşındaki Nuriye Gürel'e biyonik eline kavuştu ve tek isteği Haluk Levent ile birlikte konser vermekti ve sahneye çıkarak birlikte gitar çalarak şarkı söylediler.

Akdeniz açıklarında meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki deprem Marmaris’ten hissedildi.

Akdeniz açıklarında meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki deprem Marmaris'ten hissedildi.

ADÜ’de ilk dersi Binali Yıldırım verdi

Adnan Menderes Üniversitesinin (ADÜ) 2019-2020 Akademik Yılı açılış törenine katılan 24. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım'a ADÜ tarafından fahri doktora ünvanı verildi. Törende öğrencilere ilk dersi veren Binali Yıldırım, Türkiye'nin nereden nereye geldiğini ve sınır ötesi operasyonları değerlendirerek bir ülkenin bekası için bilginin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Soma’da tazminat bekleyen maden işçilerini sevindiren açıklama

AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Soma'da 13 Mayıs 2014 yılında meydana gelen maden faciası sonrası işten çıkarılan maden işçilerinin kıdem ve ihbar tazminatlarının 2020 yılı Ocak ve Şubat aylarında faizi ile birlikte tek seferde ödeneceğini söyledi.

Karayolundaki motosikletli

Antalya'da örümcek adam kıyafetiyle motosiklet kullanan sürücü, görenleri şaşırttı. Örümcek adamı diğer sürücüler cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Tel Rıfat’ta SMO ve TSK’ya destek gösterisi düzenlendi

Suriye'nin kuzeyindeki Tel Rıfat ilçesinde Suriye Milli Ordusu ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne destek gösterileri düzenlendi.

Dünya şampiyonu Yeşilay için Zonguldak’a geliyor

Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu Tolga Murat Balıkçı Yeşil sahne söyleşileri kapsamında Zonguldak'a geliyor.

HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 52. günde

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığını iddia eden ailelerin HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önündeki oturma eylemi 52. günde de devam ediyor.

Türkiye Suriye'de de barışın garantörü olmayı hedefliyor!

Çin Halk Cumhuriyeti Savunma Bakanlığı tarafından, Çin'in başkenti Pekin'de 20-22 Ekim tarihlerinde 9'uncusu düzenlenen Xiangshan Forum'da bu yıl 'Asya-Pasifik'te Uluslararası Düzenin Korunması ve Barışı Teşvik Etmek' başlığı altında büyük güçlerin ilişkileri, küçük ve orta ölçekli ülkelerin çıkarları, deniz güvenliği, yapay zeka ve uluslararası güvenlik konuları 76 ülkeden 530'un üzerinde delegenin katılımıyla tartışıldı.

Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti!

Yunanistan'dan Rusya'ya hareket eden Rus savaş gemisi 'Vasiliy Bikov' Çanakkale Boğazı'ndan geçti.

Kokoreçe ‘kadın eli’ değdi

Edirne'de, kokoreç ustası eşine yardım ederken işi öğrenen Lale Cihangir, tezgahın başına geçerek, 'kadın eli' değen kokoreci müşterilerle buluşturuyor.

Yurtta hava durumu

Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Hatay, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa ve Osmaniye'nin güney kesimleri ile Samsun'un doğu ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege ve İç Anadolu ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Petrol türevi atıkların kirlettiği teknelerde temizlendi

İzmir Aliağa ilçesinde, petrol türevi atıkların denize sızmasının ardından, kirlenen teknelerde özel bir ilaçla dalgıçlar yardımıyla temizlendi.

Veteriner hekim adayları önlük giydi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesine bu yıl başlayan öğrenciler için düzenlenen geleneksel beyaz önlük giyme töreninin 7'ncisi yapıldı.

Başkan Tavlı: “Ünye’nin 1 lirasını heba etmeyiz”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, gecelerini gündüzlerine katarak Ünye'ye hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek, 'Ünye'nin 1 lirasını ziyan etmeden, varlıklarını en iyi şekilde kullanmanın gayreti içerisindeyiz' dedi.

ODÜ’den çağrı: “Hastane için 300 dönüm hazır”

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu'da uzun yıllardır eksikliği hissedilen şehir hastanesi için üniversite olarak 300 dönümlük araziyi vermeye hazır olduklarını açıkladı.

Ankara zabıtası esnaf ile el ele

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, zabıta memurları ile esnaf arasında uyumu artırmaya yönelik çalışmalara imza atıyor.

Azerbaycan’ın bağımsızlığının 28. yılına özel konferans

Azerbaycan Cumhuriyeti'nin bağımsızlığını yeniden kazanmasının 28. yıl dönümünde Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde bir konferans düzenlendi.

Ünlü Rus tarihçi Fursov:

İnnsbruk Uluslararası Bilimler Akademisi akademisyeni tarihçi ve siyaset bilimci Prof. Dr. Andrei Fursov, Rusya ve Türkiye arasında varılan mutabakatı değerlendirerek, Amerika'nın gücü sona doğru gidiyor dedi.

Toplam 1218 haber.