Yayın İlkeleri ve Gizlilik Politikası

Yayın İlkeleri ve Gizlilik Politikası

Yayın İlkeleri

Son Dakika 28 gazeteciliği belli yayın ilkelerini ve değerleri temel alır. Bu ilkeler gerçeklik ve doğruluk, tarafsızlık, bağımsızlık, kamu yararı ve izleyiciye hesap verme yükümlülüğüdür.

 

Son Dakika 28, Giresun genelini baz alarak internetten yayınladığı tüm haberlerin kurumun etik kural ve değerlerine uygun olmasını bekler. Bu yüzden yapılan çalışmaların doğruluğu açısından bazı kurallar ve değerleri anlatan ilkeler belirlemiştir.

 

Temel ilkeleri: Gerçeklik ve doğruluk, bağımsızlık, tarafsızlık, kamu yararı ve izleyiciye olan sorumluluğunu en doğru şekilde yerine getirmektir.

 

Gizlilik Politikası

Sondakika28.com ‘un tüm hakları saklıdır. Kod, Haber, Video, Fotoğraf ve Röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sondakika28.com ‘a aittir.

 

Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, videolar, ses dosyaları, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmaksızın, ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

Sitemizdeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakika28.com, hiçbir bildirim yapmadan yazılarda değişikliğe gidebilir.